#MOHITOwomen, Autumn Looks

Stylizacje inspirowane stylem quiet luxury

quiet luxury influencerka

Quiet luxury to jeden z największych trendów 2023 roku. Jest to styl, który cechuje się klasycznymi, ponadczasowymi sylwetkami, minimalizmem oraz elegancją. Podobnie jak w stylu old money, rządzą w nim stonowane kolory oraz delikatne dodatki. Influencerka @katarinaocovanova przygotowała dwie stylizacje zainspirowane tym właśnie trendem. Sprawdź jej propozycje i zakochaj się w cichym luksusie!

sandały na szpilce
look w stylu quiet luxury - stonowane kolory, minimalistyczne ubrania

Katarina w swojej pierwszej stylizacji postawiła na czarną kamizelkę o dopasowanym kroju i klasyczne cygaretki. Ten minimalistyczny zestaw dopełniła modnymi dodatkami. Wybrała dużą, beżową torebkę na ramię o kroju bagietki oraz delikatne sandały na szpilce.

influencerka w ciemnym outficie - kamizelka i spodnie
modelka z dużą torbą

Pamiętaj, że minimalistyczne stylizacje nie muszą być nudne! Ciekawy dobór akcesoriów to nie jest jedyny sposób na urozmaicenie stylizacji w stonowanych kolorach. Eksperymentuj z warstwami i długościami! Przykładowo na białą koszulę nałóż swetrową kamizelkę, a spódnicę mini sparuj z długimi kozakami.

influencerka w stylizacji w biało-czarnych kolorach - koszula, dzianinowa kamizelka i spódnica

Największą zaletą trendu quiet luxury jest jego uniwersalność. Minimalistyczne oraz ponadczasowe kroje sprawdzają się niemal na każdą okazję. Łatwo je włączyć zarówno do codziennej garderoby, jak i szykując stylizacje do pracy.

Produkty ze stylizacji: