Porady

Gerlsuj z nami i odważ się żyć po swojemu!

fundacja gerlsy - koszulki

Fundacja Gerlsy to inicjatywa, w której tworzy się przestrzeń dla kobiet, gdzie będą mogły mówić o sprawach dla nich ważnych. W ramach współpracy z MOHITO rusza akcja sprzedażowa koszulek z logo Gerlsy, z których cały zysk zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Fundacji. Założycielki – Olga Bołądź, Magda Lamparska i Jowita Radzińska, przygotują również cykl warsztatów video dotyczący budowania marki osobistej i radzeniem sobie ze stresem. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy odcinek warsztatów!

Co ma na celu współpraca?

Mohito x Gerlsy to projekt skierowany do wszystkich kobiet – tych odważnych i mniej odważnych, chcących zdobywać świat, pragnących zmian w swoim życiu i poszukujących pewności siebie. Społeczność świadomych kobiet, którą tworzą Gerlsy to przestrzeń, gdzie najważniejsze są kobiece potrzeby, dlatego też marka MOHITO łączy siły z Fundacją i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet. W ramach współpracy powstał cykl warsztatów video prowadzony przez Olgę, Magdalenę i Jowitę – założycielki Fundacji. Do realizacji warsztatów zostały zaproszone ekspertki ze świata biznesu, psychologii czy kultury, które pomogą kobietą w budowaniu pewności siebie i radzeniu sobie ze stresem.

Co ważne, warsztaty będą publikowane raz w miesiącu i będzie można obejrzeć je bezpłatnie w Internecie. Pod koniec maja rusza także akcja sprzedażowa koszulek z logo Fundacji oraz z hasłem „Dare to be GERLSY!”. T-shirty można kupić online oraz w salonach stacjonarnych do końca sierpnia. MOHITO przekaże środki ze sprzedaży koszulek na dalsze działania statutowe Fundacji – budowanie społeczności kobiet i wspieranie ich rozwoju.

Koszulka Gerlsy
koszulka Dare to be Gerlsy

Na jakich wartościach skupia się Fundacja?

Fundacja Gerlsy to inicjatywa, w której tworzy się przestrzeń dla kobiet, gdzie będą mogły mówić o sprawach dla nich ważnych. Jak zaznaczają same założycielki:

Fundamentem naszych inicjatyw jest solidarność kobiet i siła grupowości. Tworzymy przestrzeń, w której kobiety będą mogły mówić własnym głosem.

To chęć pokazania kobiecej natury i podzielenia się ciekawymi historiami, zainspirowało Olgę Bołądź, Magdę Lamparską oraz Jowitę Radzińską do stworzenia tak wyjątkowego projektu. Zapragnęły pokazać, że kobiety są wielowymiarowe, że w dzisiejszych czasach każda z nas może podążać własną ścieżką.

Poznajcie założycielki Fundacji Gerlsy!

Fundacja Gerlsy

Jowita Radzińska change managerka, badaczka, trenerka, coach. Zarządzanie zmianą to jej powołanie. Realizuje się pomagając kobietom w odnalezieniu swojej ścieżki życiowej. Żegluje, spaceruje, kocha jedzenie wege

.

Olga Bołądź aktorka filmowa i teatralna. To właśnie w jej kuchni powstał pomysł na Fundację Gerlsy. Wraz z Magdaleną Lamparską i Jowitą Radzińską napisały scenariusz „Alicja i żabka”, na podstawie którego Olga zrealizowała swój debiut reżyserski. Prywatnie mama, idealistka i romantyczka do bólu.

Fundacja Gerlsy
Fundacja Gerlsy

Magda Lamparska aktorka, od niedawna także pisarka. Odważyła się na swój debiut literacki – napisała powieść inspirowaną życiem ikony kina niemego, Poli Negri. Optymistka, lubiąca wychodzić ze strefy komfortu. Prywatnie wielbicielka cukiernictwa.

Wspieraj społeczność kobiet, nosząc koszulkę Fundacji Gerlsy!