#MOHITOwomen, Autumn Looks

Corporate look w stylu #MOHITOwomen

back to office look w stylu influencerki ann kathrin hellge

Odpowiednia stylizacja do biura może stanowić klucz do sukcesu. Dodaje ona pewności siebie, przygotowuje do podjęcia wyzwań, a także pozwala wywrzeć dobre wrażenie. Zainspiruj się lookiem wybranym przez influencerkę @annkathrinhellge i stwórz stylizację, w której będziesz wyglądać zarówno modnie, jak i profesjonalnie!

influencerka annkathrinhellge w granatowym garniturze
corporate look w stylu mohitowomen

Jeśli Twoje miejsce pracy wymaga formalnego dress code’u, warto zainwestować w dobry garnitur. Klasyczny granatowy garnitur z dwurzędową marynarką zawsze będzie trafionym wyborem. Granat, podobnie jak inne stonowane kolory, jest łatwy do wystylizowania, a także wygląda schludnie i profesjonalnie.

modna torba na laptopa
stylizacja do biura przygotowana przez influencerkę

Jak dodać klasycznemu garniturowi unikalności i wyrazić swój indywidualny styl? Poprzez dobór stylowych akcesoriów. Ann Kathrin postawiła na modną apaszkę w kolorach uzupełniających całość looku oraz na praktyczną torbę na laptopa. Nie można zapomieć także o biżuterii! Wybierz taką, która dobrze komponuje się z innymi elementami stylizacji.

krótki trencz to hit jesieni 2023
torba na laptopa to modny i praktyczny dodatek
krótki trencz to świetna alternatywa dla żakietu

Płaszcz typu trencz wraca do trendów każdej jesieni. Kobiety kochają go za uniwersalność i elegancję. W tym sezonie zdecyduj się na jego krótki model. Ta wersja trencza może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnej marynarki czy żakietu, dodając nieco odmienności i świeżości do biurowego stroju.

stylizacja z trenczem
stylizacja z trenczem

Produkty ze stylizacji: