Trendy

LPP łączy siły z Ubrania Do Oddania – zobacz kampanię „Szafa Pełna Dobra”

szafa pełna dobra - okładka - lpp

LPP łączy siły z Ubrania Do Oddania w kampanii „Szafa Pełna Dobra”, promując drugi obieg w branży odzieżowej. Wszystkie zebrane środki trafią do Podopiecznych Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. Zbiórkę ubrań w salonach marek LPP w Polsce prowadzimy już od kilku lat. W tym roku wzmacniamy te działania dlatego już 1 września, we współpracy z Ubrania Do Oddania zaczynamy kampanię „Szafa Pełna Dobra” – w ramach której zbieramy ubrania, buty i akcesoria we wszystkich salonach marek należących do LPP w całej Polsce!

Jak wziąć udział w zbiórce?

Wystarczy w dniach od 1 do 30 września przynieść nowe lub używane ubrania w dobrym stanie i akcesoria dowolnej marki do jednego z ponad tysiąca salonów marek Reserved, MOHITO, House, CROPP oraz Sinsay w całej Polsce i zostawić je w miejscu wskazanym przez sprzedawcę. Rzeczy te trafią do Ubrania Do Oddania i zostaną dalej zagospodarowane zgodnie z ideą obiegu zamkniętego. 

Pomagamy dalej …

Współpraca LPP i Ubrania Do Oddania ma również wymiar charytatywny. Ubrania Do Oddania przekaże 1 zł za każdy zebrany kilogram rzeczy dla Podopiecznych Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która od prawie trzech lat daje skrzydła kobietom oraz dzieciom w Polsce, Ukrainie, Tanzanii, Meksyku i na Madagaskarze. Wspiera Ich poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewnia dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełnia marzenia.

Zamów kuriera

W zbiórce można także wziąć udział, zamawiając bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowany karton – np. z domu. W tym celu wystarczy założyć konto w serwisie ubraniadooddania.pl i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, wskazując w portalu kampanię „Szafa Pełna Dobra”. Zebrana odzież zostanie przekazana marce Ubrania Do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. 

Jakie rzeczy dokładnie przyjmujemy w ramach zbiórki?

Przyjmujemy rzeczy dowolnej marki nowe i używane, ale w bardzo dobrym stanie, czyli: suche, czyste, niezniszczone, niepoplamione, niedziurawe oraz kompletne i nadające się do ponownego wykorzystania, szczególnie:

  • wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej;
  • buty połączone w pary;
  • akcesoria – torebki, paski, szaliki;
  • biżuteria.

Czytaj także

baner do wpisu o spodniach jeansowych typu mom
baner logomania
baner jaka bluzka do plisowanej spódnicy