Trendy

MOHITO x Fundacja GERLSY wspólnie dla rozwoju kobiet #gerlsuje

mohito i gerlsy

Marka MOHITO ponowie łączy siły z Fundacją Gerlsy, aby wspierać rozwój kobiet. W zeszłym roku przygotowaliśmy wspólnie serię warsztatów dotyczących pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz autoprezentacji. Teraz kontynuujemy tę ideę, publikując „Rozwój w notesie” – narzędzie, które pomaga kobietom w odkrywaniu własnego potencjału!

Na jakich wartościach skupia się Fundacja?

Gerlsy to inicjatywa trzech energetycznych, przedsiębiorczych i zżytych ze sobą kobiet – Olgi Bołądź, Jowity Radzińskiej i Magdaleny Lamparskiej. Jako Fundacja realizują projekty nastawione na tworzenie społeczności, której przedstawicielki podążają własnymi ścieżkami, ale jednocześnie korzystają ze wspólnych doświadczeń i wzajemnie wspierają się. Jak mówią same założycielki:

Fundamentem naszych inicjatyw jest solidarność kobiet i siła grupowości. Tworzymy przestrzeń, w której kobiety będą mogły mówić własnym głosem.

Co ma na celu współpraca?

Wspólne działania marki MOHITO i Fundacji Gerlsy skierowane są do wszystkich kobiet pragnących zmian w swoim życiu – tych pełnych odwagi i tych poszukujących jej; tych gotowych zdobywać świat i tych dopiero nabierających wiatru w żagle.

Co je łączy? Świadomość samych siebie i swoich potrzeb!

Właśnie dla kobiet, które chcą poczuć sprawczość, Fundacja Gerlsy zaprojektowała „Rozwój w notesie”. Publikacja skłania do prowadzenia przez 12 tygodni codziennych zapisków. Angażujące „ćwiczenia” zawarte w notesie pozwalają odkrywać i rozbudzać potencjał drzemiący w kobietach. Mają pomóc im jeszcze lepiej rozpoznawać swoje pragnienia oraz pielęgnować zadowolenie z siebie i z życia.

O notesie #gerlsuje

12 twórczych i rozwojowych tygodni:

  • spotkania z samą sobą;
  • inspirujące pytania;
  • ćwiczenia by zajrzeć głębiej w siebie i zrozumieć siebie lepiej;
  • lekcje czułości i miłości;
  • piękna oprawa graficzna.

Jest piękny, bo zależało nam, by zabierał Cię w wyjątkowe miejsce, nawet kiedy siedzisz przy kuchennym stole w ukochanych i znoszonych dresach.

Po co został stworzony notes? 

Nawet jeśli brzmi to górnolotnie, odpowiedź jest jedna:

ŻEBY ŻYĆ SZCZĘŚLIWIEJ!

Dla każdej z nas może oznaczać to coś innego. Chcemy wesprzeć kobiety, które pragną świadomego życia. Chcemy spotkać się i być razem, choć na odległość. Chcemy dzielić się sobą, ale nic nie narzucać. Chcemy trzymać Cię za rękę, jeśli tak lubisz. Albo pokazać ścieżkę, która według nas jest warta uwagi.


Zapraszamy w podróż do najciekawszego miejsca – do wewnątrz siebie. Po swojemu i dla siebie.

„Rozwój w notesie” jest dostępny na stronie gerlsy.com. Serię warsztatów samorozwojowych prowadzonych przez Olgę, Jowitę i Magdę zobaczyć można na platformie YouTube:

Czytaj także

baner logomania
baner do wpisu o spodniach jeansowych typu mom
baner denim co to

Dodaj komentarz